105 років Пласту
Вітаємо, друзі! Сьогодні українські скаути - пластуни - відзначають день заснування організації. 12 квітня щороку для нас – добра нагода нагадати чар мандрів та життя в природі. Чому це так захоплює? Читайте в підбірці нижче
105 років Пласту
Як у Києві відзначили день заснування організації
Читати далі
Три дні на пластовому таборі
Ще рік тому юнак із Крутян (75-тий курінь УПЮ), а сьогодні бунчужний відкриває найочікуванішу для київських пластунів акцію – окружний табір. На зеленій хустині чортик, вишитий червоними нитками рівно посередині трикутника на спині. Капелюха в Андрія ще немає, але пройде якихось два роки і старший пластун стане повноцінним членом одного з найстаріших пластових об'єднань, в якому свого часу були Юрій Старосольський, Микола Плав'юк та Богдан Гаврилишин.
Читати далі
Нотатки з табору пластунок
Витачів – мале село за якихось 60 км на південь від Києва. Трохи занедбане, з непофарбованими парканами і з напрямками замість доріг – таких в Україні чимало. Окрім кількох кам'яних плит, тут ніщо не натякає на більш ніж 1000-річну історію і величезний порт на Дніпрі часів княгині Ольги. Неподалік прямо в густому лісі пластовий табір пластунок з куреня "Натален".
Читати далі
Ви отримали цього листа тому, що підписані на розсилку нашого блогу.
Ви можете відписатися в будь-який момент, але знайте, що нам вас неабияк бракуватиме